ETKİNLİK TAKVİMİ
Ağustos 2017
PztSalÇarPerCumCmtPaz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       

Çözüm Merkezi » Çözüm Merkezi

816 80 00

Kula Belediyesi olarak çözüm merkezinin amacı halkımıza etkin ve kaliteli hizmet sunabilmek ve vatandaşa maksimum memnuniyet sunmaktır.
  İnsan Kaynakları ve Personel Müdürlüğü  bünyesinde hizmet veren çözüm merkezi, Belediyemiz birimlerince çözülmesi gereken sorunları, yazılı dilekçe, e-mail ya da bizzat gelen talepleri kayda alarak ilgili birimlere gönderen ve takibini yapan hizmet birimidir.
Ayrıca birimimize gelen şikâyetler ya da istekler takibi yapılarak gelen cevap doğrultusunda ilgili kişilere veya kurumlara bilgilendirmesi yapılır. Bu bağlamda Çözüm Merkezi, Belediye’nin etkin ve kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda ilerler. 
 
 
GEZİCİ ÇÖZÜM MERKEZİ 
Manisa Büyükşehir Belediyemiz  uzmanları periyodik olarak tüm mahallelerde inceleme ve araştırma yaparak muhtarlar ile koordineli bir şekilde ev ziyaretleri ve mahalle toplantılarına katılacak ve sizlerden gelen istek öneri ve şikâyetleri Çözüm Masası'na ulaştıracaklardır.

E-BELEDİYE (Web Sitesi)
Kula.bel.tr web sitesi üzerinden vatandaşımızın, dolduracağı başvuru formu ile istek, öneri ve şikâyetlerini Çözüm Masası'na kolayca ulaştırabileceklerdir.

E-POSTA
Dijital çağın vazgeçilmezi olan, elektronik posta, siz vatandaşlarımızın Çözüm Masası'na her türlü öneri, şikâyet veya talebini kolayca ulaştıracaktır.
 
   Çözüm Merkezi Şema
 
 
Çözüm Merkezi Formu
Adınız Soyadınız (*) :
E-Posta (*) :
Telefon :
Konu (*) :
Mesajınız (*) :
Güvenlik Kodu :
Güvenlik Kodunu Giriniz (*) :