Müdürlüklerimiz » Dış İlişkiler Müdürlüğü


 
 
Sait BOZER - Dış İlişkiler Müdür V.
 

1979 yılında Kula da doğdu. İlkokul ve ortaöğrenimi Kula da tamamladı. Süleyman Demirel Üniversitesi Biyoloji Bölümü Mezunu. 2005 yılında aynı bölümde Yükseklisansını tamamladı. Özel Sektörde çalıştıktan sonra 2009 yılında Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde Proje Birimi Sorumlusu olarak göreve başladı. 2014 yılında Dış İlişkiler Müdürlüğü’ne atanan Sait Bozer Evli bir çocuk babasıdır.
 
Müdür : Sait BOZER
Telefon : 0 (236) 816 70 05 
E-mail : disiliskiler@kula.bel.tr

 Temel Görevler

Dış İlişkiler Müdürlüğü, belediyemiz ile ülkemizdeki ve yurt dışındaki uluslararası kuruluşlarla ve yurt dışındaki belediyelerle olan ilişkilerin koordinasyonunu sağlayarak ilgili birimlerimizin faaliyetlere aktif katılımını gerçekleştirmek, ilçemize ve halkına sunulan belediye hizmetlerinin geliştirmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

 Projeler

Müdürlüklerimizce üretilen projelerin hayata geçirilmesi konusunda tüm dikkat ve titizliği ile iş ve işlemleri özellikle ihale konularında sürdürmektedir. Bunun dışında, temel gayelerimiz ihalelerde şeffaflığı en yüksek düzeyde tutmak, taşınır işlemlerini en hızlı şekilde aksaklığa mahal verilmeksizin tam ve eksiksiz olarak sürdürmek ve motorlu vasıtalarımız ile gerek vatandaşlarımıza, gerek idaremiz içerisinde gerekse diğer kamu kurum ve kuruluşlarına sağladığımız hizmetin her zaman için daha üst noktalara çıkmasını hedeflemek ve gerçekleştirmektir.