Kula İlçe Stadı, Yeni ve Modern Tesisleriyle Kapılarını Halka Açtı

14 Ağustos 2023 15:33 Kula Belediyesi 1310

Gençlik ve spor Bakanlığı tarafından tamamen yenilenen Kula Stadı kapılarını sporsevere açtı.

İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nın Gençlik ve Spor Bakanlığı döneminde başlatılan çalışma ile baştan ayağa yenilenen Kula Stadı yeni yüzü, modern çizgileri ve çağın gereklerini yerine getiren misyonu ile tamamlanarak sporseverlerin hizmetine sunuldu.

Spor yapmak isteyen herkesin gönül rahatlığıyla stada gelerek güzel ve sağlıklı zaman geçirme imkanı bulacakları stat, özellikle akşam saatlerinde spor yapmak isteyenlerin gözbebeği haline geldi.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “ Şimdi İzmir Milletvekilimiz, geçmiş dönem Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun sayesinde atıl durumda olan ve çağın gereklerini, ihtiyaçlarını karşılamayan ilçe stadımız artık modern ve kaliteli bir çizgiye ulaştı. Kulalı sporseverlerin gönül rahatlığıyla zaman geçirerek spor aktivitelerini yapabilecekleri stat Kulamıza hayırlı uğurlu olsun inşallah.” diye konuştu.

AK Parti Kula İlçe Başkanı Eyüp Yavuz Aşkın ise, Kula uzun zamandır hasretle beklediği ilçe stadına kavuştu. Vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayan Kula Stadımız hayırlı olsun dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.