OSB Müteşebbis Heyeti Toplandı

13 Kasım 2023 22:31 Kula Belediyesi 850

Kula Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı, Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir'in Başkanlığında gerçekleşti.

Altyapı çalışmalarının hızla devam ettiği Kula Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, 4 yıllığına görev alacak yeni Müteşebbis Heyet üyelerini belirlemek üzere toplandı. Müteşebbis heyetinin yeniden oluşumu ve görev dağılımının yapılmasının görüşüldüğü toplantıda müteşebbis heyetin 15 asil 15 yedek, yönetim kurulunun 5 asil 5 yedek, denetim kurulunun 2 asil 2 yedek ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) için 2 asil 2 yedek üye belirlendi. Görüş ve temennilerden sonra sona eren toplantının sonunda OSB Bölge Müdürü Vesile Canseven Tunçel, devam eden altyapı çalışmalarının son durumu hakkında sunum gerçekleştirerek yeni müteşebbis heyet üyelerini bilgilendirdi.

Toplantıya Başkanlık eden Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir ile Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Müteşebbis heyetindeki yeni görev dağılımının Kula çin hayırlı olmasını diledi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.