CHP GENEL BAŞKANI ÖZEL, KULA'YI ZİYARET ETTİ

29 Nisan 2024 12:09 Kula Belediyesi 323

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, memleketi Manisa ziyareti kapsamında Kula Halkıyla buluştu. CHP Kula İlçe Başkanlığı ve Kula Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ederek Kula Belediye Başkanı Hikmet Dönmez'i tebrik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Türk Halkı’na teşekkür ziyaretleri kapsamında Kula’ya geldi. Kula halkının heyecan ve coşkuyla karşıladığı Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Kula Yunus Emre ve Şehit Ömer Halisdemir Kent Meydanında otobüs üzerinden vatandaşlara seslendi. Konuşması, yoğun sevgi gösterileri eşliğinde alkışlarla sık sık kesilen Özel, “Kula hak ettiği değeri artık görecek. Tüm Kula halkına teşekkür ediyorum” dedi. CHP Genel Başkanı Özel Kula ziyaretleri kapsamında, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatını daha sonra Kula Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti. Özel’in ziyaretinde, CHP Manisa Milletvekilleri Bekir Başevirgen, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Genel Başkan Yardımcıları Ersan Aytekin, Gökhan Zeybek, CHP Parti Meclis Üyeleri Yalçın Gölgöz, Ali Abbas Ertürk, Kula Belediye Başkanı Hikmet Dönmez, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Salihli Belediye Başkanı Mazlum Nurlu, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Köprübaşı Belediye Başkanı Fatih Taşlı, Gördes Belediye Başkanı İbrahim Büke, CHP İl Başkanı İlksen Özalper, CHP İlçe Başkanı Kadir Girgin, CHP Kula Belediye Meclis Üyeleri, CHP Kadın Kolları Başkanı Esen Çınar, CHP Gençlik Kolları Başkanı Mürsel Mert Ercan, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Manisa’nın Kula ilçesinde halka seslenen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Ben yakamdaki parti rozetindeki 6 okun altısına da aşığım. Bu altı oktan milliyetçilik okunu hiç kimseye bırakamayız. Onun için birileri kendini milli kendinden olmayanları gayri milli, kendisini makbul geri kalanları hain ilan etmeye kalkıyordu. Bu oyuna gelmeyiz. Ne milliyetçiliği ne milli olmayı ne de vatan severliği asla ve asla size bırakmayız. Bunun üzerinden algı operasyonlarına teslim olmayız" dedi.

"Milliyetçilik oyununa gelmeyiz"

Genel Başkan Özel konuşmasına şu sözlerle devam etti "Ne milliyetçiliği ne milli olmayı ne de vatan severliği asla ve asla size bırakmayız. Bunun üzerinden algı operasyonlarına teslim olmayız. Yaşasın cumhuriyet. Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi. Bu ülkeyi Atatürk’ün emanet ettiği gibi çiftçisine de, işsizine de sahip çıkana kadar, emekliler hakkını alana kadar önce muhalefet mücadele edeceğiz sonra iktidarda hepsinin yüzünü güldüreceğiz. Bize oy verenleri pişman etmeyeceğiz, oy vermeyenlerin de gönlünü kazanacağız. ‘Keşke ben de verseydim’ dedirteceğiz. İlk seçim gelsin oy atacağım dedirteceğiz. Bu partiyi nasıl yüzde onların altında Kula’da yüzde 50’nin üzerine getirdiysek, neredeyse Türkiye şampiyonu yaptıysak hep birlikte bu partiyi çok çalışarak iktidar yapacağız. Bunun için başta şunu ifade edeyim. Hikmet Başkan kazandı Kula kazandı, Ferdi Başkan kazandı Manisa Kazandı. Türkiye İttifakı kazandı, Türkiye kazandı. Ben partimizin genel başkanı olarak Hikmet Başkana şunu söylüyorum, sen çalış biz arkandayım. Örgütümüz bana emanet, örgütümüze Hikmet Başkanı emanet ediyorum, Hikmet Başkana Kula’yı emanet ediyorum sizleri de Allah’a emanet ediyorum" diyerek konuşmasını tamamladı.

Ziyaret sonunda, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’e Kula Belediye Başkanı Hikmet Dönmez tarihi Kula Evleri’nin bir maketini hediye takdim etti. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, sevgi gösterileri eşliğinde Kula’dan ayrıldı.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.